Od wielu lat fascynuje mnie fotografia dokumentalna, w której szukanie decydujących momentów jest kluczem do utrwalania najpiękniejszych obrazów. Uwielbiam chwile, gdy uściski, łzy wzruszenia i spontaniczny śmiech stają się trwałe, i zatrzymane na zawsze. Moje motto to nieustanne poszukiwanie piękna w jego najbardziej naturalnej formie.

Uważam że tylko będąc otwartym na świat i jego doświadczanie rozwijamy siebie i swoją kreatywność. Dlatego obszarów zainteresowań mam sporo. Jest wśród nich fotografia kulinarna ( którą również zajmuję się zawodowo). Znajdziecie mnie na Instagramie jako Pyszne Kadry. Lubię słuchać podcastów, czytać, gotować i rozmawiać o jedzeniu. Praktykuję jogę, czasem ulepię jakąś czarkę na ceramice, biegam i podróżuję.

Zrobię wszystko, aby subtelnie uwiecznić "decydujące momenty" i unikatowe chwile Waszego dnia.

Jestem tu, by być cieniem, obserwować z szacunkiem, ale jednocześnie być blisko. Zatrzymać w kadrze wszystkie wzruszenia i radości. Zapraszam Was do odkrywania razem ze mną tej magicznej podróży przez obiektyw, gdzie każdy kadr to opowieść, a każde zdjęcie to uczucie.

Historie miłosne uchwycone w elegancki i ponadczasowy sposób